خدمات پس از فروش


خدمات پس از فروش گروه تولیدی بازرگانی 808

_  از تاریخ خرید محصول به مدت یک ماه اول در صورتی که زیره کفش کنده شده ویا شکسته شود محصول برای مشتری تعویض می گردد وبعد از آن تا پایان مدت شش ماه گارانتی زیره کفش به صورت رایگان تعویض می گردد، ایرادات ناشی از تولید که درقسمت رویه کفش ایجاد شود(شکافته شدن دوخت،پارگی چرم ناشی از ایراد تولید) اگر قابل رفع نباشد محصول تعویض می گردد.

کارشناسان خدمات پس از فروش گروه تولیدی بازرگانی 808 ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی وکنترل می کنند، اگر ایراد مغایرت یا آسیب دیدگی تایید شود کالا تعویض و یا تعمیرخواهد شد .

برای بهره مندی از شرایط خدمات پس از فروش  ارائه فاکتور خرید الزامی است.( لطفا در حفظ و نگهداری فاکتور خرید تا پایان مدت زمان 6ماهه دقت نمایید) زمان تعمیر کفش حداقل 10 روز  و حد اکثر 30 روز است.

 

مواردی که شامل خدمات پس از فروش  نمی شود :

خط و خش ، چروک ، پارگی و له شدگی در کفش بر اثر استفاده نامناسب و هر گونه پارگی با اجسام تیز و برنده و یا استفاده از کفش در شرایط غیر عادی، خارج از خدمات پس از فروش می باشد.

عدم رسیدگی لازم به محصول یا وارد کردن آسیب ناشی از استفاده نادرست شامل خدمات نمی باشد .

محصولات خریداری شده در زمان حراج شامل خدمات نمی باشد .

موارد مصرفی نظیر بند کفش  ،کفی ، لوگو برجسته شامل خدمات نمی باشد. رنگ رفتگی یراق آلات، تغییر رنگ چرم و نبوک شامل خدمات نمی باشد . 

هرگونه تعمیرات خارج از شبکه خدمات گروه تولیدی بازرگانی 808 شامل خدمات نمی باشد .